Sponsorlu Reklamlar
Babam İçin 20.Bölüm Fragmanı
Babam İçin 20.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 2.231 kez izlenmiş.

Orhan’ın hastalığını öğrenen aile şok içindedir, herkes Nimet’in kendini kaybetmesinden endişelinirken en dirayetli Nimet çıkar ve herkese teselli verir. Nimet çocuklarını karşısına alıp bu hastalığı hepbirlikte yenmeleri gerektiğini kendi güzel anlatımı ile ifade eder. En önemli konu para nereden bulunacaktır? Nimet, bu konuda Nurten’den medet umar ama para hiç akla gelmeyecek birinden gelir. Osman ile Ali’nin buluşmasına yalnız kalmaktan korkan Neslihan da katılır. Ali’nin ilginçlikleri geceye damgasını vurur. Kadir, yaptığı sürprizlerle Özlem’in aklını çelmeye çalışmaktadır. Ali ile Dila’nın yemeğe çıkacaklarını öğrenen Alpay kıskançlığından Ali’ye sarar. Alaz’dan babasının hastalığını öğrenen Coşkun yıkılır ve babasına koşar. Orhan ve Nimet, Öykü’nün evlerine geri dönmesini ister. Ancak Öykü Eliaçık ailesine tekrar katılabilecek mi? Alpay ve Tülin’in nikah günü gelip çatmıştır ancak Tülin ve tüm davetlileri şok edecek bir nikah günü olacaktır.

Sımsıcak aile dizisi Babam İçin yepyeni bölümüyle bir hafta gecikmeli olarak 29 Nisan Pazar akşamı FOX ekranlarında sizlerle buluşacak..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP