Sponsorlu Reklamlar
Babam İçin 18.Bölüm Fragmanı
Babam İçin 18.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 1.729 kez izlenmiş.

Neslihan’ın gerçek yüzünü gören Osman, olayların içinden kendini nasıl kurtaracak? Aşk acısı çeken Dila, rüyalarında Alpay’ı görmektedir. Öykü ile Alaz’ın başanma davalarının günü gelip çatmıştır, acaba boşanacaklar mı? Ezgi babasını suçladığı için pişman ve ezik bir şekilde gönül alma çabasındadır. Özlem’lerin evine gelen yemekli misafiri görünce eli ayağı titrer onu bu kadar endişelendiren misafir kimdir acaba? Öykü, Sina’nın Almanya’ya gitmediğini öğrenince yine büyük hayal kırıklığı yaşar ve babasına inandığı için kendini suçlar. Tayfun, Osman konusunu halletmesi için son kez Kaan’a gider ancak olumlu sonuç alamayacağını anlayınca Kaan’ı tehdit eder. Tayfun’un kendi sonunu hazırlayan planı nedir?

Sımsıcak aile dizisi Babam İçin, yepyeni bölümüyle yeni gününde, 8 Nisan Pazar akşamı FOX ekranlarında sizlerle buluşacak..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP