Sponsorlu Reklamlar
Babam İçin 1. Bölüm Fragmanı
Babam İçin 1. Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
2 adet yorum yapılmış.
Toplam 2.896 kez izlenmiş.

Orhan, eşine ve ailesine düşkün dört çocuklu bir gümrük memurudur. Delidolu eşi sayesinde evde neşeli, düzenli ve huzurlu bir hayat yaşayan, işyerinde prensiplerinden taviz vermeyen, hayatını ailesine ve akrabalarına adamış olan Orhan’ın aldığı bir haber ile tüm hayatı kökünden sarsılır. Hayal ettiği kadar uzun süre ailesi ile olamayacaktır ve onları kaderine terk etmeden önce yoluna koyması gereken çok şey vardır. Bu zorlu yolculukta o ailesi için fedakarlık yaptığını zannederken, aslında ailesinin her ferdi ona minnet borcunu ödemek için canını dişine takacaklardır. Orhan hayatının en büyük ve belki de son dersini ailesinin kendi için gösterdiği çabadan alacaktır.

Duka Film’in yapımcılığını üstlendiği Ahmet Katıksız’ın yöneteceği Babam İçin dizisinde Hasan Kaçan, Altan Gördüm, Nurcan Eren, Deniz Alan gibi oyuncular yer alıyor..

Babam İçin 4 Aralık Pazar akşamı FOX TV ekranlarında sizlerle buluşacak..

Eklenme Tarihi:
2 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. aysel kaya der ki
    8 sene önce

    bu zamana kadar izlediğim en güzel dizilerden bir tanesi ekibi tebrik ediyorum ailece izleyebildiğimiz tek dizi diyebilirim başarılar lütfen yarım kalmasın bir kaç sezon daha devam eder inşallah

  2. Zehra der ki
    8 sene önce

    Umarim tutar. Baslamadan biten dizilerin kaderini onlar da yasamazlar.

SEN DE YORUM YAP