Sponsorlu Reklamlar
Avrupa Avrupa 8. Bölüm Fragmanı
Avrupa Avrupa 8. Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 998 kez izlenmiş.

Gül, sonunda sabırla beklediği ve büyük hayaller kurduğu 18. yaşına basar. Bu durumun verdiği özgüvenle de gizlice bir oyuncu ajansına yazılır. Bunu öğrenince deliye dönen Can, durumu aynen Ferdi Bey’e aktarır. İlk başta her şey çığırından çıkacak gibi görünse de, ajansı basan Ferdi’ye orada bir oyunculuk teklifi gelir. Fakat teklifi kabul etmek için bir şartı vardır: Kızı Gül’ün de aynı reklamda oynaması. Reklam yıldızı olmaya kararlı bu ikiliyi kabul etmek, kendi kazdığı kuyuya düşen Can için epey zor olacaktır.

Matmazel cephesinde de işler karışmıştır. Kendisine âşık olan ve sürekli peşinden koşan Tekin ve Muhtar’ı caydırmak için Yeşim’in aklına cin bir fikir gelir. Bu fikre bayılan Matmazel, parmağına bir nişan yüzüğü takar. Bunu gören Muhtar tam anlamıyla yıkılır. Emre’nin velisi adı altında okula görüşmeye giden Tekin, yanında muhtarı da götürür. Aşk acısı çeken muhtar, kendisine Matmazel’i unutturacak bir aday seçer: Emre’nin öğretmeni. Fakat verdiği kararın yanlışlığını anlaması uzun sürmez. Muhtar, kendisine sürekli mesajlar atan asabi tavırlar sergileyen öğretmenden kurtulmak için ne yapacağını şaşırır. Fakat artık çok geçtir. Tekin ise aşkından vazgeçmemeye kararlıdır. Matmazel’in parmağındaki yüzük bile onu yıldırmaz.

Yeşim ise, artık Mali ile romantik dakikalar yaşayamamaktan dertlidir. Eşi için bir sürpriz hazırlayan ve gitarı eşliğinde ona unutamayacağı bir gece yaşatmaya hazırlanan Mali, yine Tekin’in oyununa gelir ve kendini gitarı ile birlikte bir cafe sahnesinde bulur.

Mahir ve Ferdi’nin ofisinde ise denetim paniği yaşanmaktadır. Kendilerini denetime gelecek kişinin Erman Toroğlu olduğunu öğrenen ikili, hem sevinçten hem de panikten deliye döner. Duruma el atan Nermin ise olayı toparlamaya niyetlidir. Fakat ofiste her şeyi ellerine yüzlerine bulaştırırlar. Ve beklenmeyen gelişme de sonunda yaşanır: Nermin- Ferdi karşılaşması…

Avrupa Avrupa yepyeni bölümüyle 20 Kasım Pazar akşamı TRT 1 ekranlarında sizlerle olacak..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP