Sponsorlu Reklamlar
Aşkın Halleri 8.Bölüm Fragmanı
Aşkın Halleri 8.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 1.011 kez izlenmiş.

Aşkın Halleri 8.Bölüm Fragmanı yayınlanmıştır.. Kaliteli formatta Aşkın Halleri 8.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir..

Mehtap, Sabri’nin eskiden Asiye’yle nişanlı olduklarını öğrenince küplere binmiş, Sabri’nin eline bavulu vererek kapının önüne koymuştur. Sabri ne yapacağını bilemez halde sokakta kalmıştır. Her şeyi bırakıp gideceği sırada İnci Sabri’yle konuşur. Hiç çabalamadan gittiği için suçlar onu. Sabri kızını hayal kırıklığına uğrattığını görünce mücadele etmeye karar verir. Villanın bahçesinde oturma eylemine başlar. Mehtap onu affedinceye kadar gece gündüz demeden bahçede oturacaktır. Öte yandan Asiye’nin telefon konuşmasına şahit olun Osman, Asiye’nin hala Sabri’yi unutamadığını düşünür. Çok bozulur. Asiye’ye tavır yapmaya başlar. Sabri’nin nişanlılık olayının ortaya çıkması gençlerin aşkını da etkilemiştir. İnci kafasının karışık olduğunu, bir süre ara vermek istediğini söyler Kutlu’ya. Tam bu sırada beklenmedik bir şey olur. Sabri oturma eylemini açlık grevine çevirir.

Aşkın Halleri yepyeni bölümüyle bir hafta gecikmeli olarak 20 Eylül Perşembe akşamı Fox ekranlarında sizlerle buluşacak.. İyi seyirler dileriz..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP