Sponsorlu Reklamlar
Aşkın Halleri 5.Bölüm Fragmanı
Aşkın Halleri 5.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 1.190 kez izlenmiş.

Aşkın Halleri 5.Bölüm Fragmanı yayında.. Kaliteli formatta Aşkın Halleri 5.Bölüm Fragmanı sitemize eklendi.. İyi seyirler dileriz..

Sabri ve Osman arasındaki bahçe sınırı kavgası, Sabri’nin Osman’ın helikopterini düşürmesiyle ayyuka çıkmıştır. Tartışma büyüyünce yönetim, iki bahçe arasına küçük ağaçlardan oluşan bir set çeker. Osman ve Sabri arasındaki kavga çocukların ilişkisini de olumsuz etkiler. Arkadaşlık yapmalarına yasak gelir. Artık iki aşık bir araya gelmekte zorlanmaktadır. Eski bir kitap arasında unutulmuş bir fotoğraf, Sabri’ye kabus yaşatır. Çünkü fotoğrafta Asiye ve Sabri’nin samimi bir pozu vardır. Mehtap kitapı okumaya niyetlenince, Sabri arasındaki fotoğrafı almak için ecel terleri döker. Site yönetimi lokal için zeytinyağını Osman’dan almaktadır. Sabri yağın iyi olmadığını iddia edince aralarında yeni bir tartışma başlar. İki tarafta kendi yağının daha iyi olduğunu söylemektedir. Yönetim, yağların sınanacağı bir yemek yarışması düzenlemeye karar verir. Lokale, oluşturulan jürinin beğendiği yağ alınacaktır. Sabri ve Osman arasında yarışmayı kazanmak için kıyasıya bir rekabet başlar.

Aşkın Halleri yepyeni bölümüyle 16 Ağustos Perşembe akşamı Fox Tv ekranlarında sizlerle buluşacak..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP