Sponsorlu Reklamlar
Aşk ve Ceza 51. Bölüm Fragmanı
Aşk ve Ceza 51. Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 667 kez izlenmiş.

İki aşiret arasındaki kan davasını sonsuza dek bitirmeye kararlı olan Savaş, üzerine aldığı büyük sorumluluğun gereklerini yerine getirmek üzere kolları sıvamıştır. Onun hayallerini, planlarını sonuna kadar destekleyen Yasemin de yardıma hazırdır. Sevdiği adamı mücadelesinde yalnız bırakmayacak, üzerine düşeni yapacaktır. Ancak bu kez işleri her zamankinden çok daha zordur.

Kendinden habersiz birşeyler döndüğünün farkında olan Şahnur ise iplerin yavaş yavaş ellerinden kayıp gittiğini görür ve olayların dışında bırakılmaktan rahatsız olur.

Öte yandan, Hakan ve Çiçek arasındaki yakınlaşma gittikçe ilerlerken Pelin, Hakan’ı kaybettiği, aşkı bir kez daha elinden kaçırdığı için son derece üzgündür. Nazan ise Bora’nın bir takım hareketlerinden işkillense de belli etmemeye kararlıdır. Yasemin’e giden Nazan Onunla bir konuşma yapar, Yasemin bu konuşmanın sonucunda Nazan’ın ondan istediğini yapmaya karar verir.

Gençliğinden bu yana yaşamadığı duygularının harekete geçmesi ile heyecanlanan Pala ve haince planlarını uygulayabilmek için hiç birşeyden çekinmeyen Ceyda arasındaki ilişki de her geçen gün biraz daha ilerlemektedir.

Savaş’ın aldığı son kararla şoka giren ve sabrı taşan Şahnur sert bir üslupla bunun hesabını Yasemin’e sorarken aynı anda Yavuz, kardeşi Çiçek’e törenin hakkında çıkardığı fermanı bildirmektedir!

Aşk ve Ceza 51. bölümüyle yeni gününde 04 Nisan 2011 Pazartesi akşamı ATV ekranlarında olacak. İyi seyirler dileriz..

Fragman 1:

Fragman 2:

FRAGMAN 3:

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP