Sponsorlu Reklamlar
Aşk ve Ceza 49. Bölüm Fragmanı
Aşk ve Ceza 49. Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 575 kez izlenmiş.

Her ne olursa olsun aşklarından ve birbirlerinden vazgeçmeyen Yasemin ve Savaş önlerinde uzun ve çetrefilli bir yol olduğunun farkındadırlar. Savaş, ikinci bebeklerinin de gelişinin yaklaşmasıyla birlikte, artık birşeylerin değişmesi gerektiğinin bilincindedir ve bu yönde hareket eder.

Hakan’la öpüşmesinin ardından allak bullak olan Çiçek ise zor anlar yaşamaktadır. Aynı şekilde Hakan da o ana kadar derinde bir yerlerde gizlediği ve dostluğu ile unutmaya çalıştığı duygularını, bir anlığına dahi olsa salıvermiş olmanın şaşkınlığı içindedir. Tüm bu düşüncelerle savaşırken Pelin’in çıkıp gelmesi işleri
olduğundan daha zor bir hale sokar.

Öte yandan Yavuz’un artık bir bacağını kullanamayacağı haberi Baldar konağında yankılanmaktadır. Ağabeyinin durumuna çok üzülen Çiçek’i eve getiren Savaş, özellikle annesi Şahnur’u, Çiçek’i rahat bırakması konusunda uyarır, ancak Şahnur kendini tutamaz.

Yeni durumuna alışmakta zorlanan Yavuz, Yasemin’e olan aşkı, Savaş’a olan nefreti ve onlar yüzünden kaybettiklerinin acısı ile iyice hırslanmıştır.

Nazan cephesinde ise işler oldukça yolunda görünmektedir. Bora bir yandan hediyelerle Baran’ın kalbini kazanmaya uğraşırken, bir yandan da Nazan’a doğacak çocukları için ne kadar heyecanlı olduğunu göstermeye çalışır.

Çiçek’e olan hislerinin ortaya çıkmasının Savaş ile olan dostluğunu etkilemesinden endişe duyan Hakan, Ona canının neden sıkkın olduğunu soran ve yardımcı olmaya çalışan dostuna yalan söylerken oldukça huzursuzdur.

Aşk ve Ceza 49. bölümüyle 15 Mart Salı akşamı ATV ekranlarında olacak..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP