Sponsorlu Reklamlar
Asayiş Berkkemal 1.Bölüm Fragmanı
Asayiş Berkkemal 1.Bölüm Fragmanı
2 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 3.956 kez izlenmiş.

Asayiş Berkkemal 1.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Asayiş Berkkemal Tanıtım Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Başrollerinde Mehmet Aslan ile Yıldız Asyalı’nın olduğu Asayiş Berkkemal ilk bölümüyle 13 Ocak Pazartesi akşamı 22.30’da FOX TV ekranlarında sizlerle buluşacak. Asayiş Berkkemal 1.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

İnsan hayatta bir kardeşini seçemez.. Bir de polisse ortağını! Birbirlerine kardeş kadar yakın, ama tamamen zıt karakterlerde iki ortak; Kalbinde yara olan mazisinin etkisiyle hayatla dalga geçen, kural tanımaz, uçarı; Komiser Berk.. Mazbut bir aile babası, kural ve disiplin insanı, uğradığı haksızlığı aklından silen ama kalbinden söküp atamayan: Komiser Kemal.. Geçmişte yaşadıklarının hesabını sormaya kararlı bir kadın. Güzel, çekici ama bir o kadar da sert: Savcı Ceyda.. Tek oğlunu göz göre göre düşmanlarına kaptırmamak için savaşan amiri; Sıra dışı, lafını dudaktan esirgemeyen bilgisayar uzmanı; Her biri farklı karakterlerde polisleri ile: Merkez.. Ve.. Her şeye rağmen; Asayiş BerkKemal..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP