Sponsorlu Reklamlar
Arka Sokaklar 273.Bölüm Fragmanı
Arka Sokaklar 273.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
3 adet yorum yapılmış.
Toplam 3.421 kez izlenmiş.

Arka Sokaklar 273.Bölüm Fragmanı yayınlanmıştır. Kaliteli formatta Arka Sokaklar 273.Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Arka Sokaklar yeni bölümüyle 8 Şubat Cuma akşamı 20.00’de Kanal D ekranlarında sizlerle buluşacak. İyi seyirler dileriz..

Eklenme Tarihi:
3 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. mahsum der ki
  6 sene önce

  Cok heyecanlidi ama Zeynep o kazada arabadan nasuil cikti anlamadim ve süper bir bölümdü. Murat Evgin bu bölüme süper müzikler koymus. Müzikleride herzamanki gibi süperdi. Tebrik ederim. Arka sokaklar Oyuncularini ve Orhan Oguzn ve Murat Evgin bütün ekibi Tebrik ediyorum. Ve bu dizi 14 sezon gidebilirmis

 2. kübra der ki
  6 sene önce

  Zeyneple muratı cok sewiyorum ya we Zeyneple murat bu bölümde ön planda kesin izlicem….

 3. seseses der ki
  6 sene önce

  273.bölüm özet;Zeynep’in hayatı tehlikede: Bir cinayeti aydınlatmak üzere özel görev alan Zeynep de ölümle burun buruna geliyor.

  Atakan, babasından kalan şirkette annesi ile beraber çalışmaktadır. Atakan’ın iki asistanının peş peşe ölü bulunması dikkatleri çeker. Zeynep bu konuyu çözmek için gizli göreve girer. Atakan’ın şirketinde asistanı olarak çalışacaktır. Atakan’ın yakın arkadaşı olan Erkut ile aralarında eşcinsel bir durum olduğu ortaya çıkar. Atakan’ın annesi Betül Hanım bu durumdan haberdardır. Erkut’u yok edip, Atakan’ı doğru yola döndürmek için de asistanlarını hep güzel bayanlardan seçmektedir. Zeynep yaptığı araştırmalar sonucu Erkut ve Atakan’ın ilişkisini çözer. Cinayetleri işleyenin Erkut olduğundan şüphelenmektedir. Atakan, Zeynep’in polis olduğunu bir şekilde anlar ama belli etmez. Akşam Zeynep’i evine bırakabileceğini söyler. Zeynep’in bekar olduğunu sanmaktadırlar. Zeynep ve Atakan yolda ilerlerken Murat’ta onları takip etmektedir. Atakan aracı ıssız yollara sürerken Zeynep durumdan korkmaya başlar. Ancak artık her şey için çok geçtir. Erkut da Zeynep’i ortadan kaldırmanın peşindedir. Zeynep ve Atakan’ın olduğu araç çok ciddi bir kaza yapar. Murat ne yapacağını şaşırır. Araç hurdaya dönmüştür.

  Vedat Müdür’ün tavsiyesiyle gittikleri lokantanın sahibi Sümbül Hanım, Vedat Müdür’ün isteği üzerine Rıza Baba’yla özel olarak ilgilenir. İlgiden memnun kalan Rıza’yla Sümbül Hanım arasında bir yakınlaşma olur. Sümbül Hanım’ın lokantası kısa sürede ekip arasında da popüler olur. Bu durum Ayla’nın da dikkatini çekecektir.

SEN DE YORUM YAP