Sponsorlu Reklamlar
Araf Zamanı 24.Bölüm Fragmanı
Araf Zamanı 24.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 1.669 kez izlenmiş.

Araf Zamanı 24.Bölüm Fragmanı yayınlanmıştır.. Kaliteli formatta Araf Zamanı 24.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.. Araf Zamanı yepyeni bölümüyle 10 Temmuz Salı akşamı FOX ekranlarında sizlerle buluşacak..

Veysel Altay, Derya Hanımla oluşturdukları ortak hesaptan beş milyon doların Hakan tarafından çekildiğini öğrenir ve Hakan’ı evlatlıktan reddeder. Meliha Sare’ye Ali’yle ilgili gerçekleri tüm detaylarıyla anlatır. Artık Sare onun sırdaşıdır. Nazlı , hastaneyle yaptığı sözleşmenin feshedildiğini öğrenince Veysel Altay’a dava açmaya karar verir ve Serkan’dan bunun için yardım ister. Ali, Hakan’dan aldığı beş milyon doları üniversite için harcar ve burslu çocukların okutulmasına aracı olur. Nesrin gün geçtikçe düzelmektedir. Gülşen ve Ahu için ise malikane bir cehenneme dönüşmüştür. Bir yandan Derya ve Veysel arasındaki ilişki de ilerlemektedir. Ali bir akşam yemeğinde Meliha ve Sare’ye nişan hazırlıklarına başlamalarını söyler. İkisi de bu duruma çok sevinir, ta ki karşılarında Mahmut’u görene kadar..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP