Sponsorlu Reklamlar
Ali Ayşeyi Seviyor 7.Bölüm Fragmanı
Ali Ayşeyi Seviyor 7.Bölüm Fragmanı
2 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 3.019 kez izlenmiş.

Ali Ayşeyi Seviyor 7.Bölüm Fragmanı yayınlanmıştır. Kaliteli formatta Ali Ayşeyi Seviyor 7.Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Ali Ayşeyi Seviyor yeni bölümüyle 10 Mart Pazar 19.30’da özetsiz bir şekilde Fox ekranlarında sizlerle buluşacak. Ali Ayşeyi Seviyor 7.Bölüm Fragmanı HD görüntü kalitesinde sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz..

Ali’nin Ayşe’ye ilan-ı aşk ettiği mektup işe yaramamış Ali çaresiz kalmıştır. Ayşe ise Ali’nin hem Gülnihal’i hem de kendisini aynı anda idare ettiğini düşünmektedir. Kabahatinin ne olduğunu bilmeyen Ali, Ayşe’nin ne yapmak istediğini de anlayamamaktadır. Kemal ve Ayten evlenmek için nikah tarihi almak üzere harekete geçer. Fakat ikisinin de unuttuğu çok büyük bir engel vardır. Kemal, Ali ve Sedat’ın maaşlarını ödemeyi reddeder. Ali ve Sedat, Kemal’e karşı grev ilan eder. Öte taraftan Ali Ayşe’ye hoşcakal demek için harika bir organizasyon tertip eder. Ali Ayşe’yi Seviyor aşk dolu yeni bir bölümle devam ediyor.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP