Sponsorlu Reklamlar
Ali Ayşeyi Seviyor 15.Bölüm Fragmanı
Ali Ayşeyi Seviyor 15.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 1.815 kez izlenmiş.

Ali Ayşeyi Seviyor 15.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. Kaliteli formatta Ali Ayşeyi Seviyor 15.Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Ali Ayşeyi Seviyor yeni bölümüyle 12 Mayıs Pazar 21.30’da Fox ekranlarında sizlerle buluşacak. Ali Ayşeyi Seviyor 15.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Ayten’in eski kocası Cavit ve eşi Funda beş parasız kaldıkları için yıllar sonra geri dönmüştür. Ayten, yıllardır hiçbir haber alamadığı ve onu yüzüstü bırakıp kaçan Cavit’ten intikamını almak için harekete geçer. Zehir zıkkım bir gece yaşatır Cavit ve Funda’ya. Cavit, Ayten’in psikolojik bir hastalığı olduğunu ve çocuklar dünyaya gelmeden Ayten’in bir klinikte tedavi gördüğünü söyler. Ayten, aşırı stres yüklenmelerinde bir caniye dönüşmektedir. Cavit’in bu durumu Ali’ye ve diğer aile üyelerine söylemesiyle korku dolu bir gece yaşanır evde. Tüm bu olaylar yaşanırken Ali ve Ayşe onları çok zor durumda bırakacak bir halde yakalanır. Ali ve Ayşe’nin büyük bir gizlilikle yaşadıkları aşklarına herkes şahit olmuştur. Ali ve Ayşe paçayı bu sefer kurtarabilecek mi?

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP