Sponsorlu Reklamlar
Ali Ayşeyi Seviyor 1.Bölüm Fragmanı
Ali Ayşeyi Seviyor 1.Bölüm Fragmanı
7 adet fragman bulunuyor.
3 adet yorum yapılmış.
Toplam 16.711 kez izlenmiş.

Ali Ayşeyi Seviyor 1.Bölüm Fragmanı yayınlanmıştır. Ali Ayşeyi Seviyor 1.Bölüm Fragmanı kaliteli formatta sitemizdeki yerini almıştır..

Müzmin dul Kemal yeni bir kız isteme macerasına atılır. Kemal’e her zaman eşlik eden oğlu Ali, kızı Ahu ve damadı Yakup, Kemal’le beraber yeni bir olayda alırlar soluğu. İstemeye gittikleri kızı beğenmeyen Kemal ortalığı birbirine katar. Ev sahibi tarafından fena halde hırpalanan Ali kız isteme defterinin kapandığını ilan eder. Ne de olsa babasına hayırlı bır kısmet bakmaktan kendi evde kalmıstır.

Kemal’in yakın arkadaşı aktör Kayhan yepyeni bir kısmeti ilan eder. Binbir yeminle bir daha kız istemeye gitmeyeceğini ilan eden Ali’de ikna olur. Türlü türlü badireler atlatılır ve soluk kız tarafının evinde alınır.. Ayten ve Kemal ilk görüşte aşık olmuştur birbirine fakat Ali de Ayten’in kızı Ayşe’ye vurulur ilk görüşte… Kız isteme töreni huzur içinde olacak derken başlarına kimsenin tahmin bile edemeyeceği bir bela gelir..

Ali Ayşeyi Seviyor ilk bölümüyle 27 Ocak Pazar akşamı 19.30’da Fox ekranlarında sizlerle buluşacak. İyi seyirler dileriz..

Eklenme Tarihi:
3 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. melisa der ki
  6 sene önce

  ayşe şarkısı kime ait acaba rica ederim biri söylesin

 2. seseses der ki
  6 sene önce

  fragmanı gördüm buda fox’a geçmiş

 3. melisa der ki
  6 sene önce

  malasef buda yayından kaldırılmış yazık ya:(

SEN DE YORUM YAP