Sponsorlu Reklamlar
Alemin Kıralı 66.Bölüm Fragmanı
Alemin Kıralı 66.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 940 kez izlenmiş.

Alemin Kıralı 66.Bölüm Fragmanı yayınlanmıştır. Kaliteli formatta Alemin Kıralı 66.Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Alemin Kıralı yeni bölümüyle 20 Mart Çarşamba akşamı 20.00’de ATV ekranlarında sizlerle buluşacak. Alemin Kıralı 66.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz..

Attan düşüp evin salonuna yerleşen Aslan, hal ve hareketleriyle Asalet’i sinirlendirir. Aslan’a katlanamayan Asalet, mutfağa yerleşir. Mehveş mutfak ve salon arasında kalıp annesini ve kocasını idare etmeye çalışır. Dükkana ise sırayla kızlar bakıp eve para getireceklerdir.

Şişmanladığını düşünen Jülide zayıflamaya karar verir. Çeşitli yöntemler deneme başlayan Jülide’nin yardımına Beşer koşar. Jülide’yi bir zayıflama salonuna götüren Beşer, zayıflama salonu biraz farklı çıkınca Jülide’nin gazabına uğrar. Açlık, Jülide’yi çok değiştirir.

Kubat, tesadüf eseri giydiği kötü kostümleri bir modacının beğenmesi üzerine moda dünyasını atılır. Artık o dünyaca ünlü bir modacı olma yolundadır. Ancak bu yolda Nihale’yi feda etmesi gerekince işler değişir.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP