Sponsorlu Reklamlar
Alacakaranlık: Şafak Vakti Bölüm 1 (The Twilight: Breaking Dawn Part 1)
Alacakaranlık: Şafak Vakti Bölüm 1 (The Twilight: Breaking Dawn Part 1)
Fragman: 1
Yorum: 3
İzlenme: 4.170

Bir vampiri sevdiğinizde, seçim hakkınız kalmaz. Bunun sevdiğiniz kişiyi inciteceğini bile bile nasıl kaçar, nasıl savaşırdınız? Sevdiğinize verebileceğiniz tek şey hayatınızsa, nasıl vermemezlik ederdiniz? Ya onu gerçekten seviyorsanız?

Vazgeçilmez bir şekilde bir vampire âşık olmak, Bella Swan için, bir fantezi ve kâbusun gerçeğe karışmasıdır. Edward Cullen’a duyduğu yoğun tutkuyla bir tarafa, kurt adam Jacob Black ile arasındaki derin bağ ile öbür tarafa çekilmiş bir halde, nihai dönüm noktasına ulaşmak için kayıplar ve mücadele dolu çalkantılı bir yıl geçirmiştir. Artık kaçınılmaz bir seçimle karşı karşıyadır; ya ölümsüzlerin karanlık ama çekici dünyasına katılacak, ya da iki kabilenin arasında insan olarak hayatına devam edecektir.

Bella artık kararını vermiştir ve kendisini muhtemelen yıkıcı ve anlaşılmaz sonuçları olacak benzeri görülmemiş bir olaylar zincirinin içinde bulur. Önce Alacakaranlık’ta yıpranmış olduğunu, ardından Yeniay ve Tutulma’da da dağılıp koptuğunu gördüğümüz ipler, artık tamamen düzeltilip bir araya gelecek gibi görünüyor. Peki ya bu sonsuza kadar gerçekleşmezse?

Eklenme Tarihi:
3 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. narin narinova der ki
  8 sene önce

  sözle tarif edilemicek kadaar güzel

 2. deniz yılmaz der ki
  8 sene önce

  sen çok yakışıklı robert öpüyor ben seni

 3. edi der ki
  8 sene önce

  süper bir film edward la bella evleniyolar,allah nasip ederse kuzenm,kardeşim ben gitçez 18 kasımda… =)

SEN DE YORUM YAP