Sponsorlu Reklamlar
Akasya Durağı 151. Bölüm Fragmanı
Akasya Durağı 151. Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 1.447 kez izlenmiş.

Arif, Merve’ye evlenme teklif edecekken eski sevgilisi Sabiha hapisten çıkagelir. Sabiha, cinayetten sabıkalıdır ve hapishaneden kaçmıştır. Arif korktuğu için onunla evlenmek istediğini söyler fakat polisle birlikte hareket ederek sahte bir düğün yapar, komiser nikah memuru kılığında gelir ve Sabiha kıskıvrak yakalanır.

Durak, çalınan çantanın peşine düşer.

Nuri Baba’nın Müfit adında yakın bir dostu ondan yardım ister. Müfit’in çocukları babası adına akli dengesi bozuk diye sahte rapor hazırlamışlardır. Amaçları babalarının elindeki parayı almaktır. Müfit elindeki tüm parayı saklaması için Osman Baba’ya verir, o da parayı duraktaki dolaba koyunca ortalık karışır. Para dolu çanta çalınınca tüm ekip çantanın peşine düşer.

Osman’ın başında kaynana belası vardır

Safiye’nin annesi Mukadder hanım, uzun süre kalmak üzere kızına gelir. Osman kaynanasından çok korkar. Devamlı konuşan ve herşeye karışan Mukadder, Osman’ın kabusu olur.

Yayın Tarihi : 31 Ocak Salı
Yayın Saati : 22.15 YENİ BÖLÜM

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP