Sponsorlu Reklamlar
Ağır Roman Yeni Dünya 1.Bölüm Fragmanı
Ağır Roman Yeni Dünya 1.Bölüm Fragmanı
5 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 3.546 kez izlenmiş.

Ağır Roman Yeni Dünya 1.Bölüm Fragmanı yayınlanmıştır.. Kaliteli formatta Ağır Roman Yeni Dünya 1.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir.. İyi seyirler dileriz..

Başrollerini Tamer Tirasoglu, Begum Birgoren, Onur Saylak, Ozge Ozpirincci, Nesrin Cavadzade, Sumru Yavrucuk, Murat Daltaban, Macit Koper ve Erkan Bektaş’ın paylaştığı Ağır Roman Yeni Dünya’da hikayemiz, kırk yıl önceki Kolera’nın efsanevi adamı Gıli Gıli Salih’in oğlu Salih Cunyır’ın adam bıçaklama nedeniyle girdiği hapisten çıkışı ve mahallede büyük bir umut ve heyecanla karşılanması ile başlar. Salih Cunyır Kolera’ya, babasının sevgilisi Tina’nın evine döner ve bu beş yıl içinde Kolera’da hayatın değişmiş olduğunu görür.

Kentsel dönüşüm projesinin girdiği mahalle yok olma tehlikesiyle karşı karşıyadır. Büyük inşaat şirketleri civarı yutmuş, hızla Kolera’ya doğru ilerlemektedir. Bütün bu tehlikenin yanında Salih Cunyır kendini büyük bir aşkın içersinde bulur.

Ağır Roman Yeni Dünya ilk bölümüyle 27 Eylül Perşembe akşamı Star Tv ekranlarında sizlerle buluşacak..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP