Sponsorlu Reklamlar
Adını Feriha Koydum Bitiyor mu?
Adını Feriha Koydum Bitiyor mu?
1 adet fragman bulunuyor.
2 adet yorum yapılmış.
Toplam 2.665 kez izlenmiş.

Adını Feriha Koydum Bitiyor mu?
Son iki sezona damgasını vuran, Cuma akşamlarının en fazla izlenen dizisi “Adını Feriha Koydum” bildiğiniz üzere bu hafta 67. bölümüyle final yapacaktı.. Dizinin yapımcısı Fatih Aksoy sürpriz bir kararla devam dedi.. Dizide yer alan bir çok oyuncuyla 3. sezon için anlaşan Aksoy, SHOW TV’ylede anlaştı.. Yeni sezonda dizide başrol oyuncusu Hazal Kaya (Feriha), Vahide Gördüm (Zehra) ve Ceyda Ateş (Hande)’in olmayacağı şimdiden kesinleşti.. Zira Hazal Kaya yakında atv erkanlarında başlayacak olan Son Yaz “Balkanlar 1912” isimli dizide başrolü kapmıştı..

Sezon Finalinde Vahide Gördüm Sürprizi
Geçen yıl geçirdiği rahatsızlık sebebiyle diziye ve ekranlara ara veren Vahide Gördüm (Zehra) sezon finalinde sürpriz bir şekilde dizide yer alacak.. Zehra’nın hangi şekilde ailesinin yanına döneceği ise büyük merak konusu..

Sezon Finali Senaryoları Sır Gibi Saklanıyor
Önümüzdeki Cuma akşamı sezon finali yapacak olan Adını Feriha Koydum’da senaryolar sır gibi saklanıyor. Hatta tüm bölümün senaryoları oyunculara dağıtılmadı.. Oyuncularda bölümde ne olacağını sahneler çekilirken öğreniyorlar. Diziyle ilgili en sağlam tüyoları fragmanlardan çözmeye çalışacağız..

Eklenme Tarihi:
2 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. şeymaörnek der ki
    7 sene önce

    ben anlamadım her kes sapasağlam ayakta duruyor eeee kim vuruldu ya da ne oldu???????

  2. nazli der ki
    7 sene önce

    hec yaxshi olmadi eger koklu deyisiklik varsa dizinin adini dadeyissinler ferihasiz emir hec xos deyil bu menim fikrim

SEN DE YORUM YAP