Sponsorlu Reklamlar
Adını Feriha Koydum 66.Bölüm 3.Fragmanı
Adını Feriha Koydum 66.Bölüm 3.Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 1.137 kez izlenmiş.

Adını Feriha Koydum 66.Bölüm Fragmanı 3. versiyonu yayınlandı.. Adını Feriha Koydum 66.Bölüm Fragmanı 3. versiyonu izlemek için aşağıda bulunan izleme alanımızdaki link’e tıklamanız yeterli olacaktır..

Yıllar sonra karşı karşıya gelen Emir ve Feriha’nın duyguları alt üst olur. Nişandaki herkes Feriha’nın sürpriz dönüşünün şokunu yaşarken Emir de Feriha da karşılıklı öfkelerinden güç alarak geceye devam etmeye çalışır. Yavuz’un beklenmedik ziyareti ve Sanem’in nişanda boy göstermesi ile tansiyon artar. Feriha ve Levent’in otelin yeni ortakları olduğunu öğrenmek Emir’i çileden çıkarır ve oteldeki hayatı güçleştirir. Feriha ise adım adım otele ortak olmasının ardındaki gizli hedefine yürür. Feriha’nın intikam istediğini gören Emir’in tepkisi ise şaşırtıcı olur. Otelde gerilen sinirler sonunda Emir ve Feriha’yı bir kez daha karşı karşıya getirdiğinde zaman artık yüzleşme zamanıdır.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP