Sponsorlu Reklamlar
Adını Feriha Koydum 19. Bölüm Fragmanı
Adını Feriha Koydum 19. Bölüm Fragmanı
2 adet fragman bulunuyor.
43 adet yorum yapılmış.
Toplam 4.878 kez izlenmiş.

Defilede zor anlar yaşayan Feriha, Emir’le aralarındaki dünya farkının etkisinde, dünyalarını birleştiren yalanlardan kurtulma cesaretini giderek yitirmektedir. Zehra ile konuşmasından sonra içindeki umut kırıntılarını da tüketen Halil Feriha’yı geri kazanmak için yeni bir hamle yapar.

Ancak, Halil’in hamlesi ile Feriha’nın en büyük kabuslarından biri gerçek olur. Halil ve Emir, kaçınılmaz şekilde karşı karşıya gelir. Öte yandan, defileden pekçok soru işareti ile ayrılan Cansu, istediği cevapların Feriha’da olduğundan emindir. İki eski arkadaşın yüzleşmesi ise sürprizlerle doludur.

Kazadan beri durulmuş olan Hande, Koray’ın doğum gününü Emir’le aralarındaki buzları eritmek için bir fırsata çevirmek ister. Bu sırada, Günce’nin Hande’ye saldırmak için eski defterlerin kapağını aralaması, Hande’ye artık umudu kestiği yarım kalmış bir oyunu hatırlatacaktır. Koray’ın doğum günü, dengelerin altüst olacağı bir güne dönüşür.

Adını Feriha Koydum 20 Mayıs Perşembe akşamı 19. bölümüyle SHOW TV ekranlarında olacak..

Eklenme Tarihi:
43 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. meryem keser der ki
    8 sene önce

    bence adını feriha koydum dizisi çok çok güzel ama hep kötü şeyler oluyor.Allah rızası için emir ve feriha hep birlikte ve mutlu olsunlar.SİZE RİCADA BULUNUYORUM.

SEN DE YORUM YAP