Sponsorlu Reklamlar
6 Mantı 4.Bölüm Fragmanı
6 Mantı 4.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 1.230 kez izlenmiş.

6 Mantı 4.Bölüm Fragmanı yayınlanmıştır. 6 Mantı 4.Bölüm Fragmanı kaliteli formatta sitemizdeki yerini almıştır..

6 Mantı yeni bölümüyle 25 Kasım Pazar 17.50’de Trt 1 ekranlarında sizlerle buluşacak. İyi seyirler dileriz..

Emin’in basketbol oynarken arkadaşı Hakkı’dan dayak yediğini öğrenen Murad, ani bir kararla Emin’in arkadaşıyla hesaplaşmaya gider. Ama karşılarında birden Hakkı’nın babasını bulurlar. Ayla’nın bütün ikna çabaları sonuçsuz kalır ve olayı körükleyen Murad, Hakkı’nın babasından dayak yer. Bu dayak olayı yedek baba Murad için ders olmuştur ve artık kavgayla çözüme ulaşılamayacağını anlamıştır.

Tabi Ayla ve Murad’ı yedek anne-babalık konusunda ayrıma düşürecek bir durum daha baş gösterir. Arkadaşlarıyla sinemaya gitmek isteyen Selin, grupta erkeklerin olduğunu öğrenen Murad’ın engeline takılır. Bu konuda hiçbir sakınca görmeyen Ayla ise, Murad’dan habersiz Selin’i sinemaya gönderir. Yine de içine kuşku düşen Ayla, Selin’i takip etmesi için Gökhan’ı da sinemaya gönderir. Tabi bu durumdan haberdar olan Murad da sinemaya gidince işler iyice karışır. Acemi dedektiflerin görevi ise pek de mutlu sonla bitmeyecektir.

Sinema faciası sıcaklığını korurken, bu sefer Pelin’e iyilik yapmak
isteyen Ayla ve Murad, büyük bir yanlış anlaşılmanın içinde kendilerini bulacaklardır.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP