Sponsorlu Reklamlar
6 Mantı 1.Bölüm Fragmanı
6 Mantı 1.Bölüm Fragmanı
3 adet fragman bulunuyor.
1 adet yorum yapılmış.
Toplam 8.144 kez izlenmiş.

6 Mantı 1.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. Kaliteli formatta 6 Mantı 1.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz..

Ahmet Katıksız ve Yahya Samancı’nın yönettiiği yeni bir aile komedi dizisi 6 Mantı, 4 Kasım Pazar akşamı 17.40’da TRT1 ekranlarında başlayacak.

Hakan Aksu’nun yazdığı dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler şöyle: Burcu Binici, İnan Ulaş Torun, Betül Arım, Ortans Kıvanç, Ali Hürol, Ali Uyandıran, Benian Dönmez, Ayça Yağcıoğlu, Atilla Türkyılmaz, İpek Nutyalı, Dilek Çelebi, Mert Öner, Caner Kadayıfçı.

İzmirli Leyla ile Kayserili Kadir, ailelerinin görüş farklılıklarına rağmen evlenmiş ve üç çocuklarıyla birlikte mutlu bir aile kurmayı başarmışlardır. Ailenin ekonomik durumu da iyi sayılır, evlerinin alt katında bulunan mantı lokantasını idare etmektedirler. Kadir’in erkek kardeşi bir bankada çalışmak üzere, Leyla’nın kız kardeşi Ayla da, yıllardır hayalini kurduğu bölümü kazanarak İstanbul’a ailenin yanına gelirler. Amca ile teyze, taban tabana zıt karakter yapısındadırlar ve misafir oldukları bu evde, yeğenleri ile ne kadar mutlularsa birbirlerinin varlığından o kadar mutsuzdurlar. Karşılıklı birbirlerinin pes edip gitmesini hesap ederken hayatın hesapsız bir sürpriziyle karşılaşırlar. Bir gün… Çocukların anne-babası, yani Leyla ile Kadir, evden çıkarlar ama geri dönemezler. Ayla ile Murad, abla ve ağabeylerinin evinde rahatça yaşama hayalleri kurarken, bambaşka bir sorumlulukla yüzleşirler… Çocukların sorumluluğu… Evin sorumluluğu… Ve tabi kendi sorumsuzlukları… Özetle 6 Mantı; iki genç insanın yeğenlerine yaptıkları bir “yedek” anne ve babalık macarası, aynı zamanda bir birlikte büyüme hikayesi.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. kadir karataş der ki
    6 sene önce

    nezaman oynayacakya çok sevdim

SEN DE YORUM YAP