Sponsorlu Reklamlar
205: Korku Odası (205 – Zimmer der Angst | 205 – Room of Fear) Fragman
205: Korku Odası (205 – Zimmer der Angst | 205 – Room of Fear) Fragman
Fragman: 1
Yorum: 0
İzlenme: 2.072

205: Korku Odası Fragman yayınlanmıştır.. Kaliteli formatta Türkçe Altyazılı 205: Korku Odası Fragman sitemize eklenmiştir. Filmin ülkemizdeki vizyon tarihi 20 Temmuz 2012’dir. İyi seyirler dileriz..

Her şeye yeni baştan başlamak isteyen Katrine Kopenhang’ta bir öğrenci yurduna yerleşir ve üniversiteye kayıt olur. Kendisine verilen 205 no’lu oda hakkında duyduğu dedikodularsa umurunda değildir. Onun için bu yurt baskıcı babasından kurtulduğu, partilere kayılıp kendi özgürlüğünü ilan edeceği yeni yuvasıdır. Fakat aynı ortamı paylaştığı Sanne ve arkadaşları katrine’i yurttan attırmak için planlar tasarlarlar. Uydurdukları hikayelerden biri de 205 no’lu odanın lanetli olduğu ve hiç kimsenin bir seneden fazla o odada kalamadığı masalıdır. Fakat uydurdukları hayalet hikayeleri çığrından çıkar ve şehir efsanesinden öteye geçerek gerçekliğe dönüşür… Katrine neden kimsenin 205 numaralı odada kalmak istemeyeceğini çok yakında keşfedecektir.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP